בזמן אמת · ועדת הבחירות המרכזית
עכשיוספירת המעטפות הכפולות בעיצומה
נספרו כל 12,018 הקלפיות הרגילות, ועוד 881 קלפיות של מעטפות כפולות · עדכון אחרון: 19:58, 29/10
התוצאות, האחוזים והמנדטים מתעדכנים במהלך הספירה. התוצאות הסופיות הרשמיות יתפרסמו עד 4 בנובמבר 2026.קבלו התראה כשהתוצאות הסופיות מתפרסמותהתראה אחת בדפדפן, בלי מייל ובלי הרשמה. אפשר לבטל בכל רגע.
ספירת הקולותהבחירות לכנסת התקיימו ביום שלישי, 27 באוקטובר 2026 · ספירת הקולות נמשכת
תוצאות הבחירות לכנסת ה-26: תוצאות האמת ומנדטים
לפי הנתונים של ועדת הבחירות המרכזית, נכון ל-29/10/2026, בשעה 19:58: נספרו כל 12,018 הקלפיות הרגילות, ועוד 881 קלפיות של מעטפות כפולות. המנדטים, לפי חישוב של מכריע ולא רשמי: הליכוד 27, ישר! 21, ביחד 12, הרשימה המשותפת 11, הדמוקרטים 8, רע"ם 8, ישראל ביתנו 7, עוצמה יהודית 7, יהדות התורה 7, ש"ס 6, הציונות הדתית - זהות 6. התוצאות הרשמיות מתפרסמות רק על ידי ועדת הבחירות המרכזית.
תוצאות הביניים של ועדת הבחירות המרכזית, חלוקת מנדטים לפי חישוב של מכריע, ואחוזי ההצבעה. הכל מתעדכן מהנתונים הרשמיים.
עדכון אחרון: 19:58, 29/10עודכן עכשיו
קלפיות רגילות שנספרו100%
12,018 מתוך 12,018
קלפיות של מעטפות כפולות שנספרו881
ספירת המעטפות הכפולות בעיצומה
קולות שנספרו מתוך המצביעים בקלפיות הרגילות100%
5,704,141 מתוך 5,695,682
מכלל הקולות הצפויים, כולל המעטפות הכפולות93%
5,704,141 מתוך כ-6,158,489
הערכה של מכריע לפי 2022, לא נתון רשמי
הקלפיות שנשארו הן לרוב גדולות, ולכן אחוז הקולות שנספרו נמוך מאחוז הקלפיות.
ספירת המעטפות הכפולות (חיילים, אסירים, מאושפזים ועוד) בעיצומה: נספרו עד כה 881 קלפיות של מעטפות. ב-2022 היו 462,807 מעטפות כאלה. עד סוף הספירה, האחוזים והמנדטים עשויים להשתנות.
חישוב של מכריע, לא רשמי
גוש נתניהו53
הליכוד 27עוצמה יהודית 7יהדות התורה 7הציונות הדתית - זהות 6ש"ס 6
גוש השינוי48
ישר! 21ביחד 12הדמוקרטים 8ישראל ביתנו 7
המפלגות הערביות19
הרשימה המשותפת 11רע"ם 8
הרשימות הגדולות: אחוז מהקולות שנספרו, ומנדטים לפי חישוב של מכריע (לא רשמי)
רשימהאחוז מהקולות הכשרים שנספרומנדטיםחישוב, לא רשמי
- הליכוד20.51%27
- ישר!16.06%21
- ביחד9.34%12
- הרשימה המשותפת8.80%11
- הדמוקרטים6.44%8
- רע"ם5.92%8
- ישראל ביתנו5.93%7
- עוצמה יהודית5.73%7
- יהדות התורה5.50%7
- ש"ס5.26%6
- הציונות הדתית - זהות5.09%6
ועוד 6 רשימות מתחת לאחוז החסימה (3.25%). כל הרשימות, הקולות וההסתייגות המלאה ›
הסתייגות: תוצאות ביניים: ספירה חלקית של ועדת הבחירות המרכזית, עשויה להשתנות. המנדטים הם חישוב של מכריע מהקולות שנספרו, לא חלוקה רשמית. כל הרשימות וההסתייגות המלאה ›
ועדת הבחירות המרכזית · ספירה חלקית
תוצאות הבחירות לכנסת 2026: ספירת הקולות
נכון ל-29/10/2026 19:58: נספרו כל 12,018 הקלפיות הרגילות, ועוד 881 קלפיות של מעטפות כפולות, וספירת המעטפות נמשכת (5,678,352 קולות כשרים). ועדת הבחירות עדיין לא מפרסמת חלוקת מנדטים. עמודת המנדטים היא חישוב של מכריע מהקולות שנספרו, לא חלוקה רשמית. רשימה צריכה 3.25% כדי להיכנס לכנסת.
הסתייגות: תוצאות ביניים של ספירת הקולות, עשויות להשתנות. התוצאות הרשמיות והסופיות מתפרסמות רק על ידי ועדת הבחירות המרכזית.
הסתייגות מלאה
התוצאות כאן הן תוצאות ביניים של ספירת הקולות, כפי שמפרסמת ועדת הבחירות המרכזית, ועשויות להשתנות. קולות החיילים, האסירים, המאושפזים ובעלי מעטפות כפולות נספרים בימים שאחרי הבחירות, ולכן גם חלוקת המנדטים עשויה להשתנות. התוצאות הרשמיות והסופיות מתפרסמות רק על ידי ועדת הבחירות המרכזית. מכריע מביאה את הנתונים כפי שפורסמו, אינה אחראית להם ואינה מביעה שום עמדה פוליטית.
הסתייגות: המנדטים כאן הם חישוב של מכריע, לא חלוקה רשמית, ועשויים להשתנות עד סוף הספירה.
הסתייגות מלאה על המנדטים
חלוקת המנדטים כאן היא חישוב של מכריע, לא חלוקה רשמית. היא מחושבת לפי שיטת באדר-עופר והסכמי העודפים שפרסמה ועדת הבחירות המרכזית, על הקולות שנספרו עד עכשיו בלבד. עד סוף הספירה, ובמיוחד אחרי ספירת המעטפות הכפולות, החלוקה עשויה להשתנות במנדט אחד או יותר, ורשימות קרובות לאחוז החסימה עשויות לעבור אותו או לא לעבור אותו. החלוקה הרשמית נקבעת ומתפרסמת רק על ידי ועדת הבחירות המרכזית.
רשימהאחוז מהקולות הכשריםקולותמנדטים (חישוב, לא רשמי)
- הליכוד20.51%1,164,49427
- ישר!16.06%911,79621
- ביחד9.34%530,25312
- הרשימה המשותפת8.80%499,87811
- הדמוקרטים6.44%365,7338
- רע"ם5.92%336,2758
- ישראל ביתנו5.93%336,8387
- עוצמה יהודית5.73%325,6507
- יהדות התורה5.50%312,2417
- ש"ס5.26%298,8816
- הציונות הדתית - זהות5.09%289,1816
- המילואימניקים והכלכלית2.72%154,585מתחת לחסימה
- עמך ישראל1.68%95,288מתחת לחסימה
הקו האנכי: אחוז החסימה, 3.25% מהקולות הכשרים
מוצגות רשימות עם 0.5% ומעלה מהקולות. רשימה מתחת ל-3.25% לא נכנסת לכנסת.
הסכמי העודפים שבחישוב: ישר! עם הדמוקרטים · הליכוד עם הציונות הדתית - זהות · ביחד עם ישראל ביתנו · ש"ס עם יהדות התורה · רע"ם עם הרשימה המשותפת. עוצמה יהודית, המילואימניקים והכלכלית ועמך ישראל בלי הסכם. הסכם תקף רק כששתי הרשימות עוברות את אחוז החסימה. המקור להסכמים: ועדת הבחירות המרכזית, ההודעה על הסכמי העודפים (ילקוט הפרסומים 15045).
איך חולקו המנדטים העודפים (חלקי מנדטים והסכמי עודפים)
מודד: 44,760 קולות למנדט, כלומר הקולות הכשרים של הרשימות שעברו את אחוז החסימה חלקי 120. כל רשימה מקבלת מנדט על כל מודד שלם, וכך חולקו 115 מנדטים. נשארו 5 מנדטים עודפים, וכל אחד מהם ניתן ליחידה עם הממוצע הגבוה ביותר: הקולות שלה חלקי המנדטים שכבר יש לה ועוד אחד. זוג רשימות עם הסכם עודפים נחשב יחידה אחת, ואת המנדט שהזוג קיבל מחלקים בתוך הזוג באותה שיטה.
| רשימה | קולות | מנדטים שלמים | חלק ממנדט | מנדט עודף | סך הכל |
|---|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 1,164,494 | 26 | 0.02 | 1 | 27 |
| ישר! | 911,796 | 20 | 0.37 | 1 | 21 |
| ביחד | 530,253 | 11 | 0.85 | 1 | 12 |
| הרשימה המשותפת | 499,878 | 11 | 0.17 | 11 | |
| הדמוקרטים | 365,733 | 8 | 0.17 | 8 | |
| ישראל ביתנו | 336,838 | 7 | 0.53 | 7 | |
| רע"ם | 336,275 | 7 | 0.51 | 1 | 8 |
| עוצמה יהודית | 325,650 | 7 | 0.28 | 7 | |
| יהדות התורה | 312,241 | 6 | 0.98 | 1 | 7 |
| ש"ס | 298,881 | 6 | 0.68 | 6 | |
| הציונות הדתית - זהות | 289,181 | 6 | 0.46 | 6 |
- מנדט עודף 1: ש"ס + יהדות התורה (הסכם עודפים), ממוצע 47,009 קולות למנדט. בתוך הזוג קיבלה אותו: יהדות התורה
- מנדט עודף 2: ביחד + ישראל ביתנו (הסכם עודפים), ממוצע 45,636 קולות למנדט. בתוך הזוג קיבלה אותו: ביחד
- מנדט עודף 3: ישר! + הדמוקרטים (הסכם עודפים), ממוצע 44,053 קולות למנדט. בתוך הזוג קיבלה אותו: ישר!
- מנדט עודף 4: הליכוד + הציונות הדתית - זהות (הסכם עודפים), ממוצע 44,051 קולות למנדט. בתוך הזוג קיבלה אותו: הליכוד
- מנדט עודף 5: רע"ם + הרשימה המשותפת (הסכם עודפים), ממוצע 44,008 קולות למנדט. בתוך הזוג קיבלה אותו: רע"ם
- הבא בתור, שלא קיבל מנדט עודף: ש"ס + יהדות התורה, ממוצע 43,652 קולות למנדט
אותו חישוב בלי הסכמי העודפים: רע"ם 7 במקום 8 · ש"ס 7 במקום 6. שאר הרשימות בלי שינוי.
חישוב של מכריע מהקולות שנספרו עד עכשיו, לא חלוקה רשמית. אחרי ספירת המעטפות הכפולות החלקים והמנדטים העודפים עשויים להשתנות.
משחק · חישוב של מכריע, לא רשמי
הרכבת ממשלה: נסו להגיע ל-61
לחצו על רשימה כדי לצרף את כל חברי הכנסת שלה, או פתחו את רשימת השמות ובחרו חברי כנסת בודדים, גם מרשימה שלא הצטרפה. מספר המנדטים לכל רשימה הוא החישוב של מכריע מהקולות שנספרו, והשמות לפי הסדר ברשימות המועמדים שאישרה ועדת הבחירות. הרשימות מסודרות לפי גודל בלבד.
הסתייגות: משחק להמחשה בלבד. המנדטים הם חישוב, לא תוצאה רשמית, ומי ייכנס בפועל לכנסת ייקבע רק בתוצאות הרשמיות.
הסתייגות מלאה
המנדטים במשחק הם חישוב של מכריע מהקולות שנספרו עד עכשיו, ועשויים להשתנות אחרי ספירת המעטפות הכפולות. השמות לפי הסדר ברשימות המועמדים שאישרה ועדת הבחירות המרכזית ב-27.9.2026, ומי ייכנס בפועל לכנסת ייקבע רק בתוצאות הרשמיות. בחירה של חבר כנסת בודד במשחק היא תרחיש דמיוני בלבד, ואינה מייחסת לאיש כוונה או עמדה. ממשלה צריכה אמון של הכנסת, ו-61 הוא רוב של כל 120 חברי הכנסת. מכריע אינה מביעה שום עמדה פוליטית, אינה מציעה הרכב ממשלה, ואינה שומרת את הבחירות שלכם.
רשימת הרשימה המשותפת לכנסת ה-26: מי נכנס (11)
רשימת הציונות הדתית - זהות לכנסת ה-26: מי נכנס (6)
השמות כפי שהם מופיעים ברשימות הרשמיות: שם משפחה ואז שם פרטי. ברשימה משותפת מופיעה גם הסיעה שמטעמה המועמד. המקור: ועדת הבחירות המרכזית, רשימות המועמדים לכנסת ה-26.
ועדת הבחירות המרכזית · ספירה חלקית לפי יישוב
תוצאות הבחירות 2026 לפי יישוב
הסתייגות: ספירה חלקית של ועדת הבחירות, נכון ל-28/10/2026 14:32, עשויה להשתנות. הנתונים לפי יישוב שלם.
הסתייגות מלאה
הנתונים הם ספירה חלקית של ועדת הבחירות המרכזית, נכון ל-28/10/2026 14:32 (11,168 קלפיות מתוך כ-12,000), ועשויים להשתנות. המעטפות הכפולות (חיילים, אסירים, מאושפזים ועוד) עוד לא נספרו. ביישובים רבים נספרו עד עכשיו רק חלק מהקלפיות, ולכן האחוזים ביישוב עוד יכולים לזוז. כל הנתונים כאן הם לפי יישוב שלם, ולא לפי שכונה או קלפי. מכריע מביאה את הנתונים כפי שפורסמו, אינה אחראית להם ואינה מביעה שום עמדה.
כאן מוצגות תוצאות ביניים של ספירת הקולות ב-346 יישובים, שבהם יש לפחות 1,000 בעלי זכות בקלפיות שכבר נספרו. לכל יישוב: אחוז הקולות הכשרים של כל רשימה שקיבלה ביישוב 0.5% ומעלה, ומספר הקולות. רשימות קטנות שאינן מופיעות בטבלת התוצאות הארצית נספרות יחד בשורה "רשימות אחרות (יחד)". אין כאן אחוז הצבעה ואין מנדטים.
תוצאות הבחירות ב-15 היישובים הגדולים
היישובים עם מספר בעלי זכות ההצבעה הגדול ביותר. בכל יישוב: שלוש הרשימות שקיבלו בו הכי הרבה קולות עד עכשיו, ואחוז הקולות הכשרים של כל אחת. מתחת לשם היישוב: כמה נתונים מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (פירוט המקורות בסעיף סטטיסטיקות מהספירה). הפס האפור: כל שאר הרשימות יחד.
ירושלים
296,773 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · יהדות התורה23.3%69,237 קולות
- מקום שני · הליכוד16.8%49,935 קולות
- מקום שלישי · ש"ס13.9%41,396 קולות
תל אביב - יפו
289,829 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · ישר!27.4%79,369 קולות
- מקום שני · הדמוקרטים21.4%61,888 קולות
- מקום שלישי · ביחד16.9%48,865 קולות
חיפה
161,691 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · ישר!22.4%36,179 קולות
- מקום שני · הליכוד18.1%29,312 קולות
- מקום שלישי · ביחד12.3%19,895 קולות
ראשון לציון
154,354 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · הליכוד29.3%45,296 קולות
- מקום שני · ישר!24.0%37,039 קולות
- מקום שלישי · ביחד13.9%21,403 קולות
נתניה
123,552 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · הליכוד35.6%44,007 קולות
- מקום שני · ישר!15.3%18,922 קולות
- מקום שלישי · ביחד9.4%11,626 קולות
פתח תקווה
142,019 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · הליכוד25.5%36,209 קולות
- מקום שני · ישר!18.7%26,617 קולות
- מקום שלישי · ביחד12.5%17,695 קולות
עוד 9 יישובים גדולים
אשדוד
111,770 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · הליכוד30.6%34,249 קולות
- מקום שני · ישראל ביתנו12.4%13,893 קולות
- מקום שלישי · יהדות התורה11.9%13,284 קולות
באר שבע
97,137 קולות כשרים שנספרונספרו רק חלק מהקלפיות ביישוב
- מקום ראשון · הליכוד39.5%38,340 קולות
- מקום שני · ישר!12.8%12,440 קולות
- מקום שלישי · עוצמה יהודית11.5%11,208 קולות
חולון
96,849 קולות כשרים שנספרונספרו רק חלק מהקלפיות ביישוב
- מקום ראשון · הליכוד32.6%31,614 קולות
- מקום שני · ישר!20.7%20,005 קולות
- מקום שלישי · ביחד11.0%10,651 קולות
רמת גן
91,093 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · ישר!28.5%25,991 קולות
- מקום שני · ביחד18.1%16,443 קולות
- מקום שלישי · הליכוד18.0%16,406 קולות
בת ים
63,978 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · הליכוד33.6%21,507 קולות
- מקום שני · ישר!17.6%11,239 קולות
- מקום שלישי · ישראל ביתנו14.6%9,329 קולות
אשקלון
83,537 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · הליכוד39.4%32,945 קולות
- מקום שני · ישראל ביתנו12.0%10,019 קולות
- מקום שלישי · ישר!11.2%9,315 קולות
בני ברק
85,223 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · יהדות התורה60.6%51,615 קולות
- מקום שני · ש"ס25.0%21,333 קולות
- מקום שלישי · הליכוד3.4%2,874 קולות
רחובות
80,258 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · הליכוד24.0%19,281 קולות
- מקום שני · ישר!20.7%16,589 קולות
- מקום שלישי · ביחד12.5%10,002 קולות
בית שמש
64,295 קולות כשרים שנספרו
- מקום ראשון · יהדות התורה41.4%26,588 קולות
- מקום שני · ש"ס15.9%10,196 קולות
- מקום שלישי · הליכוד13.6%8,742 קולות
"נספרו רק חלק מהקלפיות ביישוב": מספר בעלי הזכות בקלפיות שכבר נספרו ביישוב קטן מ-90% ממספר בעלי הזכות ביישוב בבחירות 2022 (בדרך כלל המספר הזה עולה בין בחירות לבחירות). כך מסומנים 39 מתוך 346 היישובים. ביישובים האלה התמונה עשויה להשתנות יותר.
ליד חלק מהיישובים מופיע קישור לעמוד של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה של היישוב במכריע, מערכת המידע לאנשי הנדל"ן: הכרעות של שמאים מכריעים בהיטל השבחה ביישוב. המידע אינו קשור לבחירות.
המקור: ועדת הבחירות המרכזית, תוצאות הבחירות לכנסת ה-26 (ספירה חלקית, עדכון 28/10/2026 14:32). החישוב: מכריע, 28/10/2026 14:46.
ועדת הבחירות המרכזית · עיבוד של מכריע
המפה: הרשימה המובילה בכל יישוב, ואחוזי ההצבעה
שתי מפות: הרשימה שקיבלה הכי הרבה קולות בכל יישוב (עיבוד של מכריע לנתונים הרשמיים), ומפת אחוזי ההצבעה הרשמית של ועדת הבחירות.
הקישו על יישוב במפה (או העבירו עליו את העכבר) כדי לראות את התוצאות בו.
הצבע: הרשימה שקיבלה הכי הרבה קולות ביישוב
- ישר!מובילה ב-95 יישובים
- הליכודמובילה ב-85 יישובים
- הרשימה המשותפתמובילה ב-59 יישובים
- רע"םמובילה ב-41 יישובים
- הציונות הדתית - זהותמובילה ב-40 יישובים
- יהדות התורהמובילה ב-9 יישובים
- ש"סמובילה ב-7 יישובים
- ישראל ביתנומובילה ב-6 יישובים
- עוצמה יהודיתמובילה ב-2 יישובים
- הדמוקרטיםמובילה ביישוב אחד
- עמך ישראלמובילה ביישוב אחד
עוצמת הצבע: אחוז הרשימה המובילה ביישוב
גודל העיגול: מספר הקולות הכשרים שנספרו
הסתייגות: תוצאות ביניים לפי קובץ היישובים של ועדת הבחירות, נכון ל-28/10/2026 14:32, לפני ספירת המעטפות הכפולות. הנתונים לפי מיקום הקלפי, ועשויים להשתנות.
הסתייגות מלאה
הנתונים הם ספירה חלקית של ועדת הבחירות המרכזית, נכון ל-28/10/2026 14:32 (11,168 קלפיות מתוך כ-12,000), ועשויים להשתנות. המעטפות הכפולות (חיילים, אסירים, מאושפזים ועוד) עוד לא נספרו. ביישובים רבים נספרו עד עכשיו רק חלק מהקלפיות, ולכן האחוזים ביישוב עוד יכולים לזוז. כל הנתונים כאן הם לפי יישוב שלם, ולא לפי שכונה או קלפי. במפה, התוצאות משויכות ליישוב לפי מיקום הקלפי, ולא לפי מקום המגורים של הבוחרים. מכריע מביאה את הנתונים כפי שפורסמו, אינה אחראית להם ואינה מביעה שום עמדה.
מוצגים 346 יישובים מתוך 346 היישובים שבקובץ התוצאות לפי יישוב (יישובים שיש בהם לפחות 1,000 בעלי זכות בקלפיות שכבר נספרו). יישוב שאין לו מיקום בקובץ היישובים של הלמ"ס אינו מוצג. כל יישוב מסומן בנקודה אחת, ולא לפי שכונות או קלפיות.
המשטח הוא החלקה חזותית של התוצאות לפי יישוב: הקולות של כל יישוב "מתפשטים" סביב המיקום שלו, ובכל מקום נצבעת הרשימה שקיבלה שם הכי הרבה קולות מהיישובים הקרובים. המשטח אינו מראה איך הצביעו בכל נקודה בשטח. מקום שאין לידו (עד כ-10 ק"מ) יישוב מהקובץ נשאר ריק. בתצוגת "נקודה לכל יישוב" מוצגים רק היישובים עצמם.
המפה היא עיבוד של מכריע לנתונים הרשמיים: הצבע הוא הרשימה שקיבלה ביישוב הכי הרבה קולות כשרים, בצבע שוועדת הבחירות משתמשת בו לרשימה (רשימה שאין לה צבע מוצגת באפור); גודל העיגול לפי מספר הקולות הכשרים; ועוצמת הצבע לפי אחוז הרשימה המובילה. כל רשימה מוצגת לבד, בלי גושים ובלי פרשנות. "רשימות אחרות (יחד)" אינה רשימה ולכן אינה נחשבת מובילה. מדרום לקו המקווקו המרחקים מכווצים, כדי שהמפה תיכנס למסך.
התוצאות: ועדת הבחירות המרכזית, תוצאות הבחירות לכנסת ה-26 (קובץ היישובים, עדכון 28/10/2026 14:32). מיקום היישובים: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, קובץ היישובים 2023 (data.gov.il). העיבוד והמפה: מכריע.
אפשר להגדיל, לגרור ולחפש יישוב. הנתונים של סוף יום ההצבעה, לפני ספירת המעטפות הכפולות.
המפה לא נטענת או קטנה מדי בטלפון? פתיחת המפה במסך מלא באתר ועדת הבחירות. המקור: ועדת הבחירות המרכזית לכנסת, על גבי Govmap. מכריע מציגה את המפה הרשמית כמו שהיא, ואינה אחראית לנתונים.
חיעדכון אחרון: 19:58, 29/10 · ספירה חלקית
מרכז הנתונים: בחירות 2026
27 כרטיסי נתונים בשני אוספים: סטטיסטיקות מהספירה, וישראל ערב הבחירות: נתונים רשמיים (הלמ"ס, ועדת הבחירות ומשרדי ממשלה). כל כרטיס נפתח לפירוט המלא, עם המקורות וההסתייגות.
כמה מספרים מתוך ספירת הקולות לפי יישוב: 4,854,102 קולות כשרים שנספרו ב-1,181 יישובים. הכל באחוזים מהקולות הכשרים ובמספרי קולות.
הסתייגות: תיאור מספרי בלבד של ספירה חלקית, בלי פרשנות. אינו מנדטים ואינו תחזית.
הסתייגות מלאה
הנתונים הם ספירה חלקית של ועדת הבחירות המרכזית, נכון ל-28/10/2026 14:32 (11,168 קלפיות מתוך כ-12,000), ועשויים להשתנות. המעטפות הכפולות (חיילים, אסירים, מאושפזים ועוד) עוד לא נספרו. ביישובים רבים נספרו עד עכשיו רק חלק מהקלפיות, ולכן האחוזים ביישוב עוד יכולים לזוז. כל הנתונים כאן הם לפי יישוב שלם, ולא לפי שכונה או קלפי. הסטטיסטיקות הן תיאור מספרי בלבד, בלי פרשנות. הן אינן מנדטים ואינן תחזית. מכריע מביאה את הנתונים כפי שפורסמו, אינה אחראית להם ואינה מביעה שום עמדה.
הסתייגות: תיאור מספרי ברמת יישוב, בלי פרשנות. בכל השוואה ל-2022, נתון 2026 הוא ספירה חלקית.
הסתייגות מלאה
נתונים רשמיים בלבד (הלמ"ס, ועדת הבחירות, משרדי ממשלה דרך data.gov.il). תיאור מספרי ברמת יישוב, בלי פרשנות. אחוזי ההצבעה מחושבים מבעלי זכות הבחירה והמצביעים בקלפיות הרגילות של היישוב, בלי מעטפות חיצוניות. 2026: ספירה חלקית, עדכון 28/10/2026 14:32.
1 מתוך 27
המקור: ועדת הבחירות המרכזית, תוצאות הבחירות לכנסת ה-26 (ספירה חלקית, עדכון 28/10/2026 14:32). החישוב: מכריע, 28/10/2026 14:46.
המקורות של הנתונים בסעיף
- הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ישראל במספרים ערב ראש השנה תשפ"ז: נתונים נבחרים מהלוחות השנתיים 2026 (הודעה לתקשורת 282/2026), ספטמבר 2026, פורסם 09/09/2026
- הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מספר בעלי זכות הבחירה במדינת ישראל לקראת הבחירות לכנסת ה-26 (הודעה לתקשורת 332/2026), ספטמבר 2026, פורסם 21/10/2026
- ועדת הבחירות המרכזית, תוצאות הבחירות לכנסת ה-26 לפי יישוב - ספירה חלקית, 2026. ספירה חלקית. בעלי זכות הבחירה והמצביעים הם של הקלפיות שנספרו ביישוב בשעת העדכון.
- הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מספר הבוחרים במדינת ישראל לקראת הבחירות לכנסת ה-25 (הודעה לתקשורת 342/2022), נובמבר 2022, פורסם 27/10/2022
- ועדת הבחירות המרכזית, דרך data.gov.il, תוצאות בחירות - ועדת הבחירות המרכזית לכנסת (תוצאות האמת לפי יישובים, הכנסות ה-19 עד ה-25), 2013-2022
- הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, דרך data.gov.il, יישובים בישראל - קובצי יישובים 2017-2023 (אוכלוסייה, מחוז וצורת יישוב), 2017-2023
- הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, אוכלוסייה ביישובים ובמועצות אזוריות - אומדנים ארעיים, 2026-2025, סוף 2025, סוף אוגוסט 2026, פורסם 29/07/2026, מתעדכן חודשית. אומדנים ארעיים (נתוני הבזק) ליישובים של 2,000 תושבים ומעלה ולמועצות האזוריות.
- הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, התחלות וגמר בנייה - סיכום שנת 2025 (הודעה לתקשורת 089/2026), 2021-2025, פורסם 19/03/2026
- הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מדד ומחירים ממוצעים משוק הדירות, ספטמבר 2026 - לוח 2.2: מחירים ממוצעים של דירות לפי מחוזות מגורים, ערים גדולות וגודל דירה, 2024 עד רבעון 2 של 2026, פורסם 15/10/2026. מחיר ממוצע באלפי ש"ח של עסקאות בדירות (מחוזות מגורים, בלי אזור יהודה והשומרון). רבעון 2 של 2026 = אפריל-יוני; לפי הלמ"ס נתוני הרבעון האחרון ארעיים.
- הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, דרך data.gov.il, מפקד האוכלוסין והדיור 2022 - נתונים נבחרים לפי יישובים ואזורים סטטיסטיים, 2022. own_pcnt / rent_pcnt = אחוז משקי הבית שגרים בדירה בבעלותם / בשכירות.
- רשות האוכלוסין וההגירה, דרך data.gov.il, תושבים צעירים בישראל לפי ישובים (מרשם האוכלוסין), אוקטובר 2026. נתוני מרשם: כל התושבים הרשומים ביישוב, כולל מי שגר בחו"ל. שונה מאומדני הלמ"ס.
ועדת הבחירות המרכזית · חישוב של מכריע
אחוזי ההצבעה
שיעור ההצבעה הסופי בבחירות לכנסת ה-26: 77.7% (5,695,682 מצביעים מתוך 7,331,981 בעלי זכות), לפי ועדת הבחירות, לעומת 70.6% ב-2022. הגבוה ביותר מאז 1999. הנתון אינו כולל עדיין את המעטפות הכפולות.
עקומת ההצבעה: 2026 מול 2022 ו-2021
אחוז ההצבעה המצטבר לאורך יום הבחירות. הנקודה המודגשת היא הנתון האחרון שפורסם, בסגירת הקלפיות.
אחוז ההצבעה לפי שעה: 2026 מול הבחירות הקודמותטבלה לכל שעתיים, מ-10:00 עד סגירת הקלפיות
| שעה | 2026 | 2022 | 2021 | הפרש מ-2022 |
|---|---|---|---|---|
| 10:00 | 16.68% | 15.9% | 14.8% | +0.78 |
| 12:00 | 31.50% | 28.4% | 25.4% | +3.10 |
| 14:00 | 44.90% | 38.9% | 34.6% | +6.00 |
| 16:00 | 55.70% | 47.5% | 42.3% | +8.20 |
| 18:00 | 66.70% | 57.7% | 51.5% | +9.00 |
| 20:00 | 74.30% | 66.3% | 60.9% | +8.00 |
| 22:00 | 77.70% | 70.6% | 67.2% | +7.10 |
אחוז ההצבעה המצטבר לפי שעה. נתוני 2022 ו-2021 הם אומדנים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כפי שמפרסמת ועדת הבחירות. ועדת הבחירות פרסמה נתון ארצי כל שעתיים במהלך יום הבחירות.
איפה ההצבעה עולה? ניתוח לפי יישובמדד יחסי לכל יישוב לעומת 2022, עם הסבר השיטה וההסתייגויות
הסתייגות: ניתוח סטטיסטי בלבד: אינו סקר, אינו תחזית ואינו מעיד על תוצאות הבחירות.
הסתייגות מלאה
ניתוח סטטיסטי של נתונים רשמיים בלבד, לפני ספירת המעטפות הכפולות. אינו סקר, אינו תחזית ואינו מעיד על תוצאות הבחירות. מכריע אינה מביעה עמדה פוליטית ואינה אחראית לנתונים.
הנתונים לפי קלפי במפה הרשמית נכון ל-23:05. נתוני הקלפיות בניתוח כוללים 5,222,485 מצביעים מתוך 5,695,682 שדווחו ברמה הארצית באותו עדכון (92%), ו-100% מבעלי זכות ההצבעה. 77% מבעלי הזכות בקלפיות האלה שייכים לקלפיות שעדכנו לאחרונה בין 22:00 ל-22:59. כל קלפי מדווחת בשעה אחרת, ולכן אי אפשר להשוות את האחוז של יישוב אחד לאחוז של יישוב אחר או לתוצאה הסופית של 2022. במקום זאת משווים מיקום יחסי: איפה היישוב נמצא היום ביחס לקלפיות שדיווחו באותה שעה, לעומת איפה היה ביחס לממוצע הארצי בסוף יום הבחירות ב-2022. בניתוח 238 יישובים עם 2,000 בעלי זכות הצבעה ומעלה; בטבלאות יישובים של 5,000 ומעלה.
מה המדד מודד, ומה לא
- מדד היום: מספר המצביעים ביישוב ביחס לקלפיות בכל הארץ שדיווחו באותה שעה (±10 דקות). 100 = כמו הממוצע באותה שעה.
- מדד 2022: אחוז ההצבעה הסופי ביישוב ב-2022 ביחס לאחוז של כל היישובים יחד (63.81%). 100 = כמו הממוצע. האחוזים לפי יישוב ב-2022 אינם כוללים מעטפות כפולות (חיילים, מאושפזים, אסירים ועוד), שנספרו בנפרד, ולכן הם נמוכים מהאחוז הארצי הרשמי (70.63%).
- שינוי במדד: היחס בין שני המדדים. למשל, +20% פירושו שהיישוב נמצא היום גבוה יותר ביחס לממוצע, בהשוואה למקום היחסי שלו ב-2022. זה אינו שינוי באחוז ההצבעה עצמו.
- מה המדד לא מודד: לא את אחוז ההצבעה הסופי, לא את תוצאות הבחירות ולא כוונות הצבעה. שני הנתונים הם מסוף יום ההצבעה, לפני ספירת המעטפות הכפולות; ביישובים שבהם נוהגים להצביע מוקדם או מאוחר מהממוצע, השינוי יכול לנבוע מדפוס השעות ולא משינוי בהשתתפות.
- בדיקת רגישות: החישוב נעשה גם בחלונות של 5 ו-20 דקות וגם בלי התאמה לשעה. שינוי מסומן רק אם הכיוון זהה והשינוי לפחות 3% בכל החישובים; אחרת מופיע "אין שינוי ברור".
המדד היחסי עלההמדד היחסי ירדאין שינוי ברוראורך הפס: גודל השינוי במדד, ביחס לשינוי הגדול ביותר באותה רשימה. אינו אחוז הצבעה.
איך לקרוא את השורה: "ביחס לממוצע" אומר כמה הקבוצה הצביעה מעל הממוצע הארצי או מתחתיו, היום וב-2022. השינוי משווה בין שני הפערים, ולכן הוא יכול להיות שלילי גם כשאחוז ההצבעה היום גבוה מ-2022: היום כל הארץ מצביעה הרבה יותר, והשאלה היא אם הקבוצה עלתה יותר מהממוצע או פחות ממנו.
ליד חלק מהיישובים מופיע קישור לעמוד של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה של היישוב במכריע, מערכת המידע לאנשי הנדל"ן: הכרעות של שמאים מכריעים בהיטל השבחה ביישוב. המידע אינו קשור לבחירות.
יישובים שבהם המדד היחסי עלה לעומת 2022
| יישובבעלי זכות | שינוי במדד היחסי לעומת 2022 | היוםעדכון אחרון | 2022 סופי | ביחס לממוצעהיום / 2022 (+ מעל, − מתחת) | הובילה ב-2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| אום אל-פחם42,238 | +80.8% | 75.65%22:57 | 38.29% | +8% / −40% | חד"ש תע"ל40.5% |
| פוריידיס9,909 | +77.7% | 75.44%22:50 | 38.73% | +8% / −39% | הרשימה הערבית המאוחדת33.8% |
| ג'ת9,485 | +73.0% | 73.24%22:47 | 39.83% | +8% / −38% | בל"ד45.8% |
| אעצם (שבט)6,081 | +71.5% | 76.19%22:48 | 39.77% | +7% / −38% | הרשימה הערבית המאוחדת81.1% |
| אבו רוקייק (שבט)5,873 | +67.5% | 74.00%22:46 | 39.45% | +4% / −38% | הרשימה הערבית המאוחדת76.8% |
| כסרא-סמיע6,756 | +64.4% | 59.62%22:50 | 32.29% | −17% / −49% | המחנה הממלכתי39.8% |
| בסמת טבעון6,029 | +62.4% | 78.29%22:46 | 43.02% | +10% / −33% | הרשימה הערבית המאוחדת66.8% |
| מעלה עירון11,512 | +59.0% | 75.26%22:45 | 43.07% | +7% / −32% | בל"ד43.4% |
| בסמ"ה8,071 | +58.0% | 66.05%22:47 | 45.66% | +13% / −28% | בל"ד33.7% |
| טובא-זנגריה5,148 | +55.8% | 77.02%22:46 | 43.94% | +7% / −31% | הרשימה הערבית המאוחדת69.1% |
| זרזיר6,304 | +55.6% | 77.17%22:42 | 44.39% | +8% / −30% | הרשימה הערבית המאוחדת74.1% |
| לקיה9,775 | +54.1% | 81.60%22:43 | 47.46% | +15% / −26% | הרשימה הערבית המאוחדת68.3% |
| מסעודין אל-עזאזמה10,004 | +52.7% | 80.24%22:19 | 46.87% | +12% / −26% | הרשימה הערבית המאוחדת88.5% |
| באקה אל-גרביה22,611 | +49.1% | 79.29%22:58 | 47.55% | +11% / −26% | בל"ד50.6% |
| עילוט6,334 | +47.3% | 76.48%22:50 | 46.40% | +7% / −27% | חד"ש תע"ל36.1% |
| משהד6,449 | +47.2% | 79.61%22:44 | 48.43% | +12% / −24% | הרשימה הערבית המאוחדת41.8% |
| טורעאן11,045 | +47.0% | 80.95%22:29 | 49.48% | +14% / −22% | חד"ש תע"ל46.3% |
| חורה11,435 | +45.5% | 79.06%22:40 | 49.04% | +12% / −23% | הרשימה הערבית המאוחדת54.8% |
| ג'סר א-זרקא10,382 | +43.9% | 70.04%22:45 | 43.38% | −2% / −32% | חד"ש תע"ל41.2% |
| אכסאל11,295 | +41.0% | 80.04%22:58 | 50.83% | +12% / −20% | חד"ש תע"ל52.0% |
יישובים שבהם המדד היחסי ירד לעומת 2022
| יישובבעלי זכות | שינוי במדד היחסי לעומת 2022 | היוםעדכון אחרון | 2022 סופי | ביחס לממוצעהיום / 2022 (+ מעל, − מתחת) | הובילה ב-2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| ביתר עילית34,945 | −12.0% | 80.00%22:50 | 81.34% | +12% / +28% | יהדות התורה59.4% |
| אלעד27,122 | −11.1% | 84.05%22:52 | 84.36% | +18% / +32% | ש"ס49.6% |
| בית ג'ן9,800 | −10.0% | 53.46%22:44 | 53.03% | −25% / −17% | מרצ61.6% |
| בני ברק126,100היטל השבחה בבני ברק › | −10.0% | 77.00%23:02 | 76.53% | +8% / +20% | יהדות התורה59.8% |
| מודיעין עילית39,393 | −9.7% | 83.12%22:54 | 82.03% | +16% / +29% | יהדות התורה77.5% |
| קרית שמונה19,846 | −9.6% | 62.03%22:54 | 61.11% | −14% / −4% | הליכוד49.5% |
| בית דגן5,732 | −8.5% | 77.83%22:43 | 75.80% | +9% / +19% | הליכוד38.7% |
| רכסים7,836 | −8.3% | 86.87%22:58 | 84.21% | +21% / +32% | ש"ס47.5% |
| בית שמש97,124היטל השבחה בבית שמש › | −8.3% | 67.76%22:58 | 66.13% | −5% / +4% | יהדות התורה38.8% |
| גבעת זאב14,400 | −8.0% | 79.07%22:54 | 76.93% | +11% / +21% | ש"ס25.4% |
כל 172 היישובים בטבלה (5,000+ בעלי זכות), לפי השינוי
| יישובבעלי זכות | שינוי במדד היחסי לעומת 2022 | היוםעדכון אחרון | 2022 סופי | ביחס לממוצעהיום / 2022 (+ מעל, − מתחת) | הובילה ב-2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| אום אל-פחם42,238 | +80.8% | 75.65%22:57 | 38.29% | +8% / −40% | חד"ש תע"ל40.5% |
| פוריידיס9,909 | +77.7% | 75.44%22:50 | 38.73% | +8% / −39% | הרשימה הערבית המאוחדת33.8% |
| ג'ת9,485 | +73.0% | 73.24%22:47 | 39.83% | +8% / −38% | בל"ד45.8% |
| אעצם (שבט)6,081 | +71.5% | 76.19%22:48 | 39.77% | +7% / −38% | הרשימה הערבית המאוחדת81.1% |
| אבו רוקייק (שבט)5,873 | +67.5% | 74.00%22:46 | 39.45% | +4% / −38% | הרשימה הערבית המאוחדת76.8% |
| כסרא-סמיע6,756 | +64.4% | 59.62%22:50 | 32.29% | −17% / −49% | המחנה הממלכתי39.8% |
| בסמת טבעון6,029 | +62.4% | 78.29%22:46 | 43.02% | +10% / −33% | הרשימה הערבית המאוחדת66.8% |
| מעלה עירון11,512 | +59.0% | 75.26%22:45 | 43.07% | +7% / −32% | בל"ד43.4% |
| בסמ"ה8,071 | +58.0% | 66.05%22:47 | 45.66% | +13% / −28% | בל"ד33.7% |
| טובא-זנגריה5,148 | +55.8% | 77.02%22:46 | 43.94% | +7% / −31% | הרשימה הערבית המאוחדת69.1% |
| זרזיר6,304 | +55.6% | 77.17%22:42 | 44.39% | +8% / −30% | הרשימה הערבית המאוחדת74.1% |
| לקיה9,775 | +54.1% | 81.60%22:43 | 47.46% | +15% / −26% | הרשימה הערבית המאוחדת68.3% |
| מסעודין אל-עזאזמה10,004 | +52.7% | 80.24%22:19 | 46.87% | +12% / −26% | הרשימה הערבית המאוחדת88.5% |
| באקה אל-גרביה22,611 | +49.1% | 79.29%22:58 | 47.55% | +11% / −26% | בל"ד50.6% |
| עילוט6,334 | +47.3% | 76.48%22:50 | 46.40% | +7% / −27% | חד"ש תע"ל36.1% |
| משהד6,449 | +47.2% | 79.61%22:44 | 48.43% | +12% / −24% | הרשימה הערבית המאוחדת41.8% |
| טורעאן11,045 | +47.0% | 80.95%22:29 | 49.48% | +14% / −22% | חד"ש תע"ל46.3% |
| חורה11,435 | +45.5% | 79.06%22:40 | 49.04% | +12% / −23% | הרשימה הערבית המאוחדת54.8% |
| ג'סר א-זרקא10,382 | +43.9% | 70.04%22:45 | 43.38% | −2% / −32% | חד"ש תע"ל41.2% |
| אכסאל11,295 | +41.0% | 80.04%22:58 | 50.83% | +12% / −20% | חד"ש תע"ל52.0% |
| עין מאהל10,465 | +40.9% | 82.47%22:49 | 52.06% | +15% / −18% | חד"ש תע"ל35.0% |
| יפיע14,839 | +40.0% | 77.37%22:43 | 49.46% | +8% / −22% | חד"ש תע"ל44.3% |
| כפר כנא17,496 | +34.4% | 79.11%22:57 | 52.53% | +11% / −18% | בל"ד37.1% |
| נצרת60,548היטל השבחה בנצרת › | +33.9% | 72.15%22:58 | 48.29% | +1% / −24% | חד"ש תע"ל45.3% |
| תל שבע12,686 | +33.6% | 80.09%22:48 | 53.31% | +12% / −16% | הרשימה הערבית המאוחדת81.4% |
| שגב-שלום7,365 | +33.6% | 79.93%22:45 | 53.27% | +12% / −16% | הרשימה הערבית המאוחדת70.1% |
| כסיפה11,623 | +33.5% | 81.22%22:52 | 55.61% | +16% / −13% | הרשימה הערבית המאוחדת71.4% |
| ריינה12,792 | +32.8% | 78.53%22:56 | 52.79% | +10% / −17% | בל"ד36.6% |
| ערערה15,493 | +32.3% | 75.04%22:51 | 52.45% | +9% / −18% | בל"ד45.1% |
| שפרעם33,128 | +31.3% | 75.89%22:50 | 51.47% | +6% / −19% | חד"ש תע"ל36.6% |
| מגאר18,253 | +29.8% | 64.21%22:44 | 44.03% | −10% / −31% | הרשימה הערבית המאוחדת27.8% |
| קלנסווה16,175 | +29.7% | 78.91%22:46 | 54.27% | +10% / −15% | חד"ש תע"ל41.5% |
| דבוריה8,156 | +29.1% | 81.50%22:48 | 56.37% | +14% / −12% | חד"ש תע"ל35.0% |
| ג'דיידה-מכר16,241 | +28.3% | 76.26%22:49 | 53.63% | +8% / −16% | חד"ש תע"ל41.9% |
| אבו גוש5,561 | +27.9% | 78.74%22:23 | 55.14% | +11% / −14% | בל"ד45.6% |
| בועיינה-נוג'ידאת7,717 | +27.3% | 80.85%22:46 | 56.53% | +13% / −11% | הרשימה הערבית המאוחדת55.8% |
| זמר5,545 | +26.5% | 79.96%22:56 | 56.47% | +12% / −12% | בל"ד55.4% |
| עראבה20,155 | +25.6% | 80.14%22:57 | 56.87% | +12% / −11% | חד"ש תע"ל43.8% |
| נחף10,163 | +25.4% | 82.02%22:51 | 58.37% | +15% / −8% | חד"ש תע"ל37.2% |
| עספיא10,137 | +24.8% | 72.50%23:02 | 51.75% | +1% / −19% | המחנה הממלכתי32.1% |
| ערערה-בנגב10,309 | +23.4% | 73.15%22:48 | 57.19% | +11% / −10% | הרשימה הערבית המאוחדת92.1% |
| רהט43,483 | +23.2% | 82.04%22:58 | 60.61% | +17% / −5% | הרשימה הערבית המאוחדת64.2% |
| טייבה33,570 | +21.9% | 78.96%22:57 | 57.71% | +10% / −10% | חד"ש תע"ל62.9% |
| יאנוח-ג'ת5,251 | +21.3% | 53.93%22:52 | 39.54% | −25% / −38% | ישראל ביתנו32.6% |
| בענה6,476 | +20.5% | 85.39%22:45 | 63.17% | +19% / −1% | הרשימה הערבית המאוחדת37.8% |
| אבו סנאן10,904 | +20.0% | 73.37%22:51 | 54.51% | +2% / −15% | חד"ש תע"ל37.7% |
| ביר אל-מכסור7,704 | +18.5% | 81.89%22:43 | 61.49% | +14% / −4% | הרשימה הערבית המאוחדת88.9% |
| שעב5,683 | +18.3% | 84.22%22:52 | 63.60% | +18% / 0% | חד"ש תע"ל45.7% |
| כפר קרע15,145 | +18.1% | 82.53%22:50 | 62.21% | +15% / −2% | הרשימה הערבית המאוחדת50.3% |
| טמרה26,870 | +16.9% | 83.15%22:50 | 63.51% | +16% / −0% | הרשימה הערבית המאוחדת36.5% |
| כפר מנדא15,141 | +16.8% | 85.51%22:45 | 65.16% | +19% / +2% | בל"ד35.0% |
| טירה20,878 | +16.2% | 80.98%22:51 | 62.27% | +13% / −2% | בל"ד34.9% |
| אעבלין10,352 | +15.3% | 76.73%22:48 | 59.31% | +7% / −7% | חד"ש תע"ל48.4% |
| ראמה6,666 | +15.2% | 71.50%22:47 | 55.28% | 0% / −13% | חד"ש תע"ל35.8% |
| מג'ד אל-כרום12,108 | +13.8% | 84.89%22:56 | 66.69% | +19% / +4% | חד"ש תע"ל45.8% |
| כפר קאסם17,514 | +13.6% | 84.94%22:52 | 66.88% | +19% / +5% | הרשימה הערבית המאוחדת67.5% |
| סח'נין25,311 | +13.4% | 86.85%22:57 | 68.41% | +22% / +7% | חד"ש תע"ל38.5% |
| דייר חנא8,432 | +11.7% | 84.59%22:35 | 67.77% | +19% / +6% | חד"ש תע"ל47.8% |
| דייר אל-אסד9,740 | +9.5% | 85.97%22:45 | 69.81% | +20% / +9% | הרשימה הערבית המאוחדת45.0% |
| כאבול9,549 | +8.0% | 85.22%22:52 | 70.53% | +19% / +10% | חד"ש תע"ל36.0% |
| כפר יאסיף8,459 | +7.3% | 76.78%22:51 | 63.89% | +7% / 0% | חד"ש תע"ל53.6% |
| ג'לג'וליה6,897 | +7.2% | 83.20%22:47 | 69.50% | +17% / +9% | הרשימה הערבית המאוחדת61.1% |
| ג'ולס5,312 | +6.9% | 64.95%22:46 | 53.76% | −10% / −16% | ישראל ביתנו31.7% |
| אילת54,065היטל השבחה באילת › | +5.9% | 50.95%22:58 | 43.02% | −29% / −33% | הליכוד43.7% |
| ירכא12,422 | +5.7% | 60.72%22:58 | 51.14% | −15% / −20% | הליכוד34.4% |
| נוף הגליל42,425היטל השבחה בנוף הגליל › | +4.4% | 61.61%22:50 | 52.80% | −14% / −17% | הליכוד27.9% |
| דאלית אל-כרמל14,181 | +4.0%אין שינוי ברור | 62.05%22:52 | 55.08% | −10% / −14% | המחנה הממלכתי54.9% |
| לוד64,239היטל השבחה בלוד › | +3.7% | 70.63%22:58 | 60.68% | −1% / −5% | הליכוד28.5% |
| קצרין7,061היטל השבחה בקצרין › | +3.3% | 63.28%22:51 | 54.55% | −12% / −14% | הליכוד30.8% |
| ערד22,630 | +3.0%אין שינוי ברור | 65.74%22:48 | 57.05% | −8% / −11% | יהדות התורה30.8% |
| עכו45,652 | +2.0%אין שינוי ברור | 67.34%22:55 | 58.89% | −6% / −8% | הליכוד32.8% |
| חורפיש5,179 | +1.6%אין שינוי ברור | 60.96%22:42 | 53.47% | −15% / −16% | המחנה הממלכתי53.5% |
| כרמיאל43,159היטל השבחה בכרמיאל › | +0.6%אין שינוי ברור | 64.48%22:57 | 57.13% | −10% / −10% | הליכוד29.4% |
| עפולה50,565היטל השבחה בעפולה › | +0.5%אין שינוי ברור | 71.11%22:52 | 63.27% | 0% / −1% | הליכוד42.5% |
| רמלה61,713היטל השבחה ברמלה › | +0.5%אין שינוי ברור | 71.73%22:53 | 63.83% | +0% / 0% | הליכוד39.4% |
| מעלות-תרשיחא19,870 | +0.4%אין שינוי ברור | 68.39%22:50 | 60.71% | −4% / −5% | הליכוד26.6% |
| קרית טבעון16,061 | +0.0%אין שינוי ברור | 75.67%22:51 | 67.45% | +6% / +6% | יש עתיד37.8% |
| קרית אתא50,389היטל השבחה בקרית אתא › | +0.0%אין שינוי ברור | 72.84%22:53 | 64.97% | +2% / +2% | הליכוד42.8% |
| קרית ים39,676 | +0.0%אין שינוי ברור | 62.39%22:55 | 55.63% | −13% / −13% | הליכוד40.5% |
| נשר20,336 | −0.9%אין שינוי ברור | 69.18%23:04 | 62.17% | −4% / −3% | הליכוד31.2% |
| אשקלון137,440היטל השבחה באשקלון › | −0.9%אין שינוי ברור | 68.71%23:00 | 61.90% | −4% / −3% | הליכוד39.7% |
| קרית ביאליק39,396 | −0.9%אין שינוי ברור | 69.75%23:03 | 62.65% | −3% / −2% | הליכוד33.8% |
| חיפה267,725היטל השבחה בחיפה › | −1.0%אין שינוי ברור | 61.62%22:58 | 55.53% | −14% / −13% | יש עתיד26.3% |
| נהריה61,429היטל השבחה בנהריה › | −1.0%אין שינוי ברור | 67.50%22:56 | 60.80% | −6% / −5% | הליכוד38.5% |
| בני עי"ש5,476 | −1.1%אין שינוי ברור | 69.41%22:48 | 62.63% | −3% / −2% | הליכוד31.4% |
| מגדל העמק23,412 | −1.7%אין שינוי ברור | 69.97%22:48 | 63.97% | −1% / 0% | הליכוד37.4% |
| קרית מוצקין43,292 | −1.7%אין שינוי ברור | 69.62%22:55 | 63.35% | −2% / −1% | הליכוד33.6% |
| כוכב יאיר-צור יגאל7,782 | −1.8%אין שינוי ברור | 80.72%22:46 | 72.99% | +12% / +14% | יש עתיד40.8% |
| גדרה22,213היטל השבחה בגדרה › | −1.9%אין שינוי ברור | 79.43%22:48 | 72.43% | +11% / +14% | הליכוד30.7% |
| שדרות28,473 | −2.0%אין שינוי ברור | 72.02%22:50 | 65.56% | +1% / +3% | הליכוד41.5% |
| תל אביב - יפו473,868היטל השבחה בתל אביב - יפו › | −2.0%אין שינוי ברור | 65.40%22:58 | 59.62% | −8% / −7% | יש עתיד32.8% |
| יקנעם עילית20,559 | −2.5%אין שינוי ברור | 73.87%22:51 | 67.55% | +3% / +6% | הליכוד33.1% |
| אור עקיבא20,431 | −2.6%אין שינוי ברור | 69.67%22:50 | 63.94% | −2% / 0% | הליכוד47.2% |
| קיסריה6,008 | −2.6%אין שינוי ברור | 68.96%22:48 | 63.45% | −3% / −1% | יש עתיד38.4% |
| חדרה84,925היטל השבחה בחדרה › | −2.7%אין שינוי ברור | 68.52%22:58 | 62.75% | −4% / −2% | הליכוד38.2% |
| רמת גן149,635היטל השבחה ברמת גן › | −2.7%אין שינוי ברור | 71.16%23:02 | 65.23% | −0% / +2% | יש עתיד31.7% |
| עומר6,819 | −2.8%אין שינוי ברור | 75.51%22:46 | 69.08% | +5% / +8% | יש עתיד28.7% |
| אופקים27,648 | −2.9%אין שינוי ברור | 74.59%22:48 | 68.60% | +4% / +8% | הליכוד32.1% |
| בת ים129,754היטל השבחה בבת ים › | −2.9%אין שינוי ברור | 55.34%22:59 | 50.76% | −23% / −20% | הליכוד35.7% |
| זכרון יעקב19,593 | −2.9%אין שינוי ברור | 75.54%22:51 | 71.22% | +8% / +12% | יש עתיד34.1% |
| ירוחם8,475 | −3.0%אין שינוי ברור | 71.74%22:51 | 66.10% | 0% / +4% | הליכוד37.5% |
| הרצליה96,812היטל השבחה בהרצליה › | −3.0%אין שינוי ברור | 71.32%23:02 | 65.64% | 0% / +3% | יש עתיד37.2% |
| קרית אונו36,260היטל השבחה בקרית אונו › | −3.1%אין שינוי ברור | 79.58%22:58 | 73.27% | +11% / +15% | יש עתיד36.6% |
| אריאל16,401 | −3.1%אין שינוי ברור | 67.13%22:43 | 61.81% | −6% / −3% | הליכוד40.6% |
| פרדס חנה-כרכור36,116היטל השבחה בפרדס חנה-כרכור › | −3.1%אין שינוי ברור | 75.52%22:54 | 69.45% | +5% / +9% | הליכוד28.3% |
| רמת ישי6,370 | −3.2%אין שינוי ברור | 79.15%22:50 | 72.69% | +10% / +14% | יש עתיד34.8% |
| טירת כרמל24,646 | −3.4% | 72.31%23:01 | 68.52% | +4% / +7% | הליכוד46.1% |
| בנימינה-גבעת עדה12,196 | −3.8% | 77.87%22:58 | 72.18% | +9% / +13% | יש עתיד37.9% |
| גבעתיים50,889היטל השבחה בגבעתיים › | −3.9% | 74.26%22:54 | 68.97% | +4% / +8% | יש עתיד37.6% |
| פתח תקווה206,499היטל השבחה בפתח תקווה › | −3.9% | 73.02%22:58 | 67.80% | +2% / +6% | הליכוד28.4% |
| ראשון לציון223,020היטל השבחה בראשון לציון › | −3.9% | 71.35%22:58 | 66.20% | 0% / +4% | הליכוד32.4% |
| באר שבע169,668היטל השבחה בבאר שבע › | −3.9% | 65.81%22:55 | 61.31% | −8% / −4% | הליכוד40.3% |
| שוהם18,501היטל השבחה בשוהם › | −4.0% | 81.90%22:50 | 76.04% | +14% / +19% | יש עתיד33.1% |
| טבריה38,154 | −4.0% | 66.58%22:50 | 61.74% | −7% / −3% | הליכוד40.4% |
| חולון161,840היטל השבחה בחולון › | −4.1% | 68.98%23:04 | 64.08% | −4% / 0% | הליכוד34.7% |
| דימונה30,758 | −4.4% | 66.84%22:56 | 63.57% | −5% / 0% | הליכוד50.9% |
| עתלית7,991 | −4.5% | 77.59%22:52 | 72.46% | +8% / +14% | הליכוד30.4% |
| אזור10,050היטל השבחה באזור › | −4.5% | 73.56%22:50 | 68.27% | +2% / +7% | הליכוד33.9% |
| ירושלים455,862היטל השבחה בירושלים › | −4.5% | 65.89%22:58 | 61.60% | −8% / −4% | יהדות התורה23.8% |
| תל מונד11,820 | −4.6% | 80.00%22:50 | 74.73% | +12% / +17% | יש עתיד38.9% |
| רמת השרון40,559היטל השבחה ברמת השרון › | −4.6% | 76.49%23:04 | 71.42% | +7% / +12% | יש עתיד42.2% |
| כפר סבא83,769היטל השבחה בכפר סבא › | −4.6% | 74.74%22:55 | 69.89% | +4% / +10% | יש עתיד36.2% |
| להבים5,812 | −4.7% | 75.58%22:42 | 70.79% | +6% / +11% | יש עתיד30.4% |
| רעננה75,107היטל השבחה ברעננה › | −4.7% | 70.77%22:58 | 66.61% | −0% / +4% | יש עתיד32.8% |
| גני תקווה18,440היטל השבחה בגני תקווה › | −4.9% | 80.79%22:49 | 75.80% | +13% / +19% | יש עתיד34.8% |
| מבשרת ציון21,525 | −5.0% | 75.98%22:51 | 71.33% | +6% / +12% | הליכוד32.4% |
| קרית גת51,138היטל השבחה בקרית גת › | −5.0% | 73.01%22:55 | 68.51% | +2% / +7% | הליכוד36.3% |
| מזכרת בתיה12,276 | −5.1% | 80.17%22:50 | 75.22% | +12% / +18% | יש עתיד29.5% |
| קרית עקרון8,246 | −5.1% | 77.23%22:48 | 72.67% | +8% / +14% | הליכוד46.3% |
| גן יבנה19,836היטל השבחה בגן יבנה › | −5.3% | 78.48%22:54 | 73.97% | +10% / +16% | הליכוד37.2% |
| רחובות118,062היטל השבחה ברחובות › | −5.3% | 72.93%22:51 | 68.87% | +2% / +8% | הליכוד25.8% |
| יהוד-מונוסון24,921 | −5.3% | 78.83%22:52 | 74.27% | +10% / +16% | הליכוד32.9% |
| הוד השרון51,911היטל השבחה בהוד השרון › | −5.3% | 79.07%22:56 | 74.36% | +10% / +16% | יש עתיד40.5% |
| מודיעין-מכבים-רעות80,113היטל השבחה במודיעין-מכבים-רעות › | −5.4% | 79.19%22:58 | 74.69% | +11% / +17% | יש עתיד30.9% |
| אור יהודה30,880היטל השבחה באור יהודה › | −5.4% | 76.84%22:55 | 72.44% | +7% / +14% | הליכוד45.7% |
| ראש העין53,429היטל השבחה בראש העין › | −5.5% | 82.02%22:54 | 77.58% | +15% / +22% | הליכוד30.9% |
| כפר יונה21,282היטל השבחה בכפר יונה › | −5.7% | 78.06%22:45 | 73.77% | +9% / +16% | הליכוד32.2% |
| אשדוד186,687היטל השבחה באשדוד › | −5.8% | 67.75%22:54 | 64.39% | −5% / +1% | הליכוד28.9% |
| קרני שומרון7,014 | −5.8% | 77.15%22:44 | 73.55% | +9% / +15% | הציונות הדתית54.4% |
| קדימה-צורן17,300 | −5.9% | 78.43%22:53 | 74.22% | +9% / +16% | יש עתיד37.6% |
| שלומי6,481 | −5.9% | 70.11%22:41 | 66.47% | −2% / +4% | הליכוד43.5% |
| צור הדסה6,879 | −5.9% | 78.24%22:52 | 73.99% | +9% / +16% | הליכוד26.6% |
| קרית ארבע5,196 | −5.9% | 69.84%22:44 | 66.28% | −2% / +4% | הציונות הדתית67.4% |
| נס ציונה36,627היטל השבחה בנס ציונה › | −5.9% | 79.06%22:55 | 74.70% | +10% / +17% | יש עתיד33.3% |
| צפת25,110היטל השבחה בצפת › | −5.9% | 63.54%22:59 | 60.25% | −11% / −6% | הליכוד27.9% |
| חצור הגלילית7,699 | −6.1% | 74.41%22:50 | 70.63% | +4% / +11% | הליכוד43.2% |
| גבעת שמואל22,653היטל השבחה בגבעת שמואל › | −6.2% | 78.77%22:58 | 74.92% | +10% / +17% | הציונות הדתית24.0% |
| מיתר8,564 | −6.2% | 75.70%22:51 | 72.38% | +6% / +13% | יש עתיד25.1% |
| פרדסיה5,941 | −6.3% | 80.71%22:58 | 76.48% | +12% / +20% | יש עתיד37.7% |
| בית שאן15,507 | −6.5% | 73.64%22:47 | 70.66% | +4% / +11% | הליכוד47.9% |
| קרית מלאכי19,578 | −6.6% | 73.83%22:55 | 70.51% | +3% / +10% | הליכוד38.1% |
| יבנה39,980היטל השבחה ביבנה › | −6.6% | 79.26%22:58 | 75.61% | +11% / +18% | הליכוד36.4% |
| אורנית7,249 | −6.6% | 79.13%22:49 | 75.33% | +10% / +18% | יש עתיד29.1% |
| אבן יהודה11,788 | −6.7% | 77.22%22:54 | 73.78% | +8% / +16% | יש עתיד41.1% |
| מעלה אדומים29,095 | −6.7% | 73.26%22:53 | 70.04% | +2% / +10% | הליכוד42.7% |
| אפרת8,328 | −6.7% | 76.21%22:54 | 72.98% | +7% / +14% | הציונות הדתית48.1% |
| חריש22,677 | −7.1% | 73.80%22:57 | 71.40% | +4% / +12% | הליכוד23.6% |
| אלפי מנשה6,359 | −7.1% | 76.52%22:45 | 73.51% | +7% / +15% | הליכוד30.8% |
| באר יעקב24,222 | −7.3% | 80.93%22:53 | 77.75% | +13% / +22% | הליכוד35.2% |
| שער שומרון6,034 | −7.7% | 77.69%22:44 | 74.97% | +8% / +18% | הליכוד34.8% |
| נתיבות35,616 | −7.8% | 78.09%22:54 | 75.55% | +9% / +18% | ש"ס42.5% |
| נתניה214,856היטל השבחה בנתניה › | −7.9% | 60.18%22:58 | 58.29% | −16% / −9% | הליכוד35.5% |
| גבעת זאב14,400 | −8.0% | 79.07%22:54 | 76.93% | +11% / +21% | ש"ס25.4% |
| רכסים7,836 | −8.3% | 86.87%22:58 | 84.21% | +21% / +32% | ש"ס47.5% |
| בית שמש97,124היטל השבחה בבית שמש › | −8.3% | 67.76%22:58 | 66.13% | −5% / +4% | יהדות התורה38.8% |
| בית דגן5,732 | −8.5% | 77.83%22:43 | 75.80% | +9% / +19% | הליכוד38.7% |
| קרית שמונה19,846 | −9.6% | 62.03%22:54 | 61.11% | −14% / −4% | הליכוד49.5% |
| מודיעין עילית39,393 | −9.7% | 83.12%22:54 | 82.03% | +16% / +29% | יהדות התורה77.5% |
| בית ג'ן9,800 | −10.0% | 53.46%22:44 | 53.03% | −25% / −17% | מרצ61.6% |
| בני ברק126,100היטל השבחה בבני ברק › | −10.0% | 77.00%23:02 | 76.53% | +8% / +20% | יהדות התורה59.8% |
| אלעד27,122 | −11.1% | 84.05%22:52 | 84.36% | +18% / +32% | ש"ס49.6% |
| ביתר עילית34,945 | −12.0% | 80.00%22:50 | 81.34% | +12% / +28% | יהדות התורה59.4% |
לפי הרשימה שהובילה ביישוב ב-2022
היישובים (2,000+ בעלי זכות) מקובצים לפי הרשימה שקיבלה את מספר הקולות הגבוה ביותר ביישוב בבחירות 2022. בכל שורה: ביישובים שבהם הרשימה הזו הובילה ב-2022, מה המדד היחסי היום ומה היה ב-2022. הקיבוץ הוא לפי 2022 בלבד, בלי התאמה לרשימות שמתמודדות היום, ואין להסיק ממנו דבר על הצבעה או על תוצאות. מוצגות קבוצות של 3 יישובים לפחות.
| הובילה ב-2022בעלי זכות | שינוי במדד היחסי לעומת 2022 | היוםעדכון אחרון | 2022 סופי | ביחס לממוצעהיום / 2022 (+ מעל, − מתחת) |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד67 יישובים · 3,088,217 | −3.4% | 68.97% | 63.72% | −4% / 0% |
| יש עתיד44 יישובים · 1,682,472 | −3.0%אין שינוי ברור | 70.25% | 64.66% | −2% / +1% |
| יהדות התורה7 יישובים · 780,006 | −6.2% | 69.48% | 66.21% | −3% / +4% |
| חד"ש תע"ל31 יישובים · 423,483 | +29.8% | 77.94% | 53.77% | +9% / −16% |
| הרשימה הערבית המאוחדת37 יישובים · 318,783 | +31.2% | 79.41% | 54.43% | +12% / −15% |
| בל"ד13 יישובים · 149,677 | +34.9% | 78.17% | 52.70% | +11% / −17% |
| ש"ס8 יישובים · 95,840 | −9.3% | 80.38% | 79.08% | +12% / +24% |
| הציונות הדתית20 יישובים · 91,873 | −6.6% | 76.59% | 73.22% | +7% / +15% |
| המחנה הממלכתי6 יישובים · 40,602 | +17.0% | 62.64% | 48.30% | −12% / −24% |
| ישראל ביתנו3 יישובים · 15,496 | +9.0% | 63.42% | 51.70% | −12% / −19% |
מקורות: תוצאות הבחירות לכנסת ה-25 (2022), ועדת הבחירות המרכזית · מפת אחוזי ההצבעה, ועדת הבחירות המרכזית. החישוב: מכריע, 28/10/2026 01:34.
הסתייגות: ניתוח סטטיסטי בלבד: אינו סקר, אינו תחזית ואינו מעיד על תוצאות הבחירות.
הסתייגות מלאה
ניתוח סטטיסטי של נתונים רשמיים בלבד, לפני ספירת המעטפות הכפולות. אינו סקר, אינו תחזית ואינו מעיד על תוצאות הבחירות. מכריע אינה מביעה עמדה פוליטית ואינה אחראית לנתונים.
אחוז ההצבעה לפי סוג יישוביישובים חרדיים, ערביים, ערים מעורבות, יהודה ושומרון ושאר היישובים היהודיים
הסתייגות: נתונים סטטיסטיים בלבד, שאינם מביעים שום עמדה. הסיווג הוא לפי יישוב שלם, ואינו מעיד על תוצאות הבחירות.
הסתייגות מלאה
הנתונים סטטיסטיים בלבד ואינם מביעים שום עמדה. הסיווג הוא לפי יישוב שלם, ולכן תושבים של יישובים מעורבים או של שכונות נפרדות (למשל שכונות חרדיות בירושלים) לא נתפסים בקטגוריה שלהם. הנתון של היום הוא מסוף יום ההצבעה, לפני ספירת המעטפות הכפולות. ההגדרות והמקורות של כל קטגוריה מפורטים בסעיף. ניתוח סטטיסטי של נתונים רשמיים בלבד, לפני ספירת המעטפות הכפולות. אינו סקר, אינו תחזית ואינו מעיד על תוצאות הבחירות. מכריע אינה מביעה עמדה פוליטית ואינה אחראית לנתונים.
היישובים שבניתוח מקובצים לפי סוג יישוב. בכל שורה: אחוז ההצבעה היום בקלפיות של היישובים האלה (נתוני סיום יום ההצבעה, נכון ל-23:05), אחוז ההצבעה הסופי שלהם ב-2022, והשינוי במדד היחסי. כמו בניתוח לפי יישוב, אחוז ההצבעה של היום ואחוז 2022 אינם ברי השוואה ישירה, ולכן השינוי מחושב במדד היחסי: מיקום הקבוצה ביחס לקלפיות שדיווחו באותה שעה, לעומת מיקומה ביחס לממוצע בסוף יום הבחירות ב-2022. זה אינו שינוי באחוז ההצבעה עצמו.
איך לקרוא את השורה: "ביחס לממוצע" אומר כמה הקבוצה הצביעה מעל הממוצע הארצי או מתחתיו, היום וב-2022. השינוי משווה בין שני הפערים, ולכן הוא יכול להיות שלילי גם כשאחוז ההצבעה היום גבוה מ-2022: היום כל הארץ מצביעה הרבה יותר, והשאלה היא אם הקבוצה עלתה יותר מהממוצע או פחות ממנו. לדוגמה, יישובים חרדיים: היום 7% מעל הממוצע (76.2%), וב-2022 19% מעל הממוצע (75.8%). הקבוצה עדיין מצביעה יותר מהממוצע, אבל בפער קטן יותר מ-2022, ולכן השינוי שלילי.
ההגדרות והמקורות של כל קטגוריה
- יישובים חרדיים: יישובים שבהם ש"ס ויהדות התורה קיבלו יחד יותר מ-60% מהקולות הכשרים בבחירות 2022, לפי תוצאות ועדת הבחירות המרכזית. זו הגדרה סטטיסטית של מכריע: בקובץ היישובים של הלמ"ס אין סיווג של יישובים חרדיים.
- יישובים ערביים (כולל דרוזיים ובדואיים): יישובים שמסווגים בקובץ היישובים של הלמ"ס כיישובים לא יהודיים או כשבטים בדואיים (השדה "דת יישוב"). בקובץ אין קוד נפרד ליישובים דרוזיים, ולכן הם כלולים בקטגוריה הזו.
- ערים מעורבות: יישובים שמסווגים בקובץ היישובים של הלמ"ס כיישובים מעורבים (השדה "דת יישוב"): תל אביב - יפו, ירושלים, חיפה, לוד, רמלה, עכו, נוף הגליל, מעלות-תרשיחא.
- יהודה ושומרון: יישובים במחוז "אזור יהודה ושומרון" בקובץ היישובים של הלמ"ס, בלי היישובים שסווגו כחרדיים.
- שאר היישובים היהודיים: יישובים שמסווגים בקובץ הלמ"ס כיישובים יהודיים ולא נכללו בקטגוריות הקודמות.
- סדר הקדימות: כל יישוב נספר בקטגוריה אחת בלבד, לפי הסדר: חרדיים, ערביים, ערים מעורבות, יהודה ושומרון, ושאר היישובים היהודיים. לכן יישובים ביהודה ושומרון שעונים על ההגדרה החרדית (למשל מודיעין עילית וביתר עילית) נספרים בקטגוריה החרדית.
- אילו יישובים נכללו: רק יישובים עם 2,000 בעלי זכות הצבעה ומעלה שמופיעים בנתוני הקלפיות (238 יישובים). יישובים קטנים יותר, ובהם רוב הקיבוצים והמושבים, לא נכללו.
המדד היחסי עלההמדד היחסי ירדאין שינוי ברוראורך הפס: גודל השינוי במדד, ביחס לשינוי הגדול ביותר בטבלה הזו. אינו אחוז הצבעה. "אין שינוי ברור": הכיוון אינו זהה או שהשינוי קטן מ-3% באחד מחישובי הרגישות.
אילו יישובים בכל קטגוריה
יישובים חרדיים (9): בני ברק, בית שמש, מודיעין עילית, ביתר עילית, אלעד, רכסים, קרית יערים, עמנואל, כוכב יעקב
יישובים ערביים (כולל דרוזיים ובדואיים) (95): נצרת, רהט, אום אל-פחם, טייבה, שפרעם, טמרה, סח'נין, באקה אל-גרביה, טירה, עראבה, מגאר, כפר קאסם, כפר כנא, ג'דיידה-מכר, קלנסווה, ערערה, כפר קרע, כפר מנדא, יפיע, דאלית אל-כרמל, ריינה, תל שבע, ירכא, מג'ד אל-כרום, כסיפה, מעלה עירון, חורה, אכסאל, טורעאן, אבו סנאן, עין מאהל, ג'סר א-זרקא, אעבלין, ערערה-בנגב, נחף, עספיא, מסעודין אל-עזאזמה, פוריידיס, בית ג'ן, לקיה, דייר אל-אסד, כאבול, ג'ת, כפר יאסיף, דייר חנא, דבוריה, בסמ"ה, בועיינה-נוג'ידאת, ביר אל-מכסור, שגב-שלום, ג'לג'וליה, כסרא-סמיע, ראמה, בענה, משהד, עילוט, זרזיר, אעצם (שבט), בסמת טבעון, אבו רוקייק (שבט), שעב, אבו גוש, זמר, ג'ולס, יאנוח-ג'ת, חורפיש, טובא-זנגריה, פקיעין (בוקייעה), שבלי - אום אל-גנם, אבו רובייעה (שבט), עיילבון, כעביה-טבאש-חג'אג'רה, אבו קורינאת (שבט), מג'דל שמס, סאג'ור, מזרעה, מוקייבלה, כאוכב אבו אל-היג'א, אום בטין, כפר ברא, פסוטה, כפר כמא, מעיליא, סלמה, ג'ש (גוש חלב), אבו ג'ווייעד (שבט), עוזייר, בוקעאתא, שייח' דנון, סולם, עין נקובא, אבטין, אטרש (שבט), כפר מצר, ע'ג'ר
ערים מעורבות (8): תל אביב - יפו, ירושלים, חיפה, לוד, רמלה, עכו, נוף הגליל, מעלות-תרשיחא
יהודה ושומרון (בלי היישובים החרדיים) (26): מעלה אדומים, אריאל, גבעת זאב, אפרת, אורנית, קרני שומרון, אלפי מנשה, שער שומרון, קרית ארבע, בית אריה, בית אל, גבע בנימין, הר אדר, כפר אדומים, טלמון, אלקנה, שילה, קדומים, תקוע, עלי, עלי זהב, אלון שבות, גני מודיעין, עופרה, חשמונאים, נוקדים
שאר היישובים היהודיים (100): ראשון לציון, נתניה, פתח תקווה, אשדוד, באר שבע, חולון, רמת גן, אשקלון, בת ים, רחובות, הרצליה, חדרה, כפר סבא, מודיעין-מכבים-רעות, רעננה, נהריה, אילת, ראש העין, הוד השרון, קרית גת, גבעתיים, עפולה, קרית אתא, קרית מוצקין, כרמיאל, רמת השרון, יבנה, קרית ים, קרית ביאליק, טבריה, נס ציונה, קרית אונו, פרדס חנה-כרכור, נתיבות, אור יהודה, דימונה, שדרות, אופקים, צפת, יהוד-מונוסון, טירת כרמל, באר יעקב, מגדל העמק, חריש, גבעת שמואל, ערד, גדרה, מבשרת ציון, כפר יונה, יקנעם עילית, אור עקיבא, נשר, קרית שמונה, גן יבנה, זכרון יעקב, קרית מלאכי, שוהם, גני תקווה, קדימה-צורן, קרית טבעון, בית שאן, מזכרת בתיה, בנימינה-גבעת עדה, תל מונד, אבן יהודה, אזור, מיתר, ירוחם, קרית עקרון, עתלית, כוכב יאיר-צור יגאל, חצור הגלילית, קצרין, צור הדסה, עומר, שלומי, רמת ישי, קיסריה, פרדסיה, להבים, בית דגן, בני עי"ש, כפר ורדים, כפר חב"ד, בת חפר, סביון, מצפה רמון, צור יצחק, כפר תבור, יבנאל, יד בנימין, אליכין, מתן, ראש פינה, קציר, גן נר, צור משה, נופית, גבעת ברנר, שמשית
מקורות: תוצאות הבחירות לכנסת ה-25 (2022), ועדת הבחירות המרכזית · מפת אחוזי ההצבעה, ועדת הבחירות המרכזית · קובץ היישובים 2023 של הלמ"ס. החישוב והסיווג: מכריע, 28/10/2026 01:34.
הסתייגות: נתונים סטטיסטיים בלבד, שאינם מביעים שום עמדה. הסיווג הוא לפי יישוב שלם, ואינו מעיד על תוצאות הבחירות.
הסתייגות מלאה
הנתונים סטטיסטיים בלבד ואינם מביעים שום עמדה. הסיווג הוא לפי יישוב שלם, ולכן תושבים של יישובים מעורבים או של שכונות נפרדות (למשל שכונות חרדיות בירושלים) לא נתפסים בקטגוריה שלהם. הנתון של היום הוא מסוף יום ההצבעה, לפני ספירת המעטפות הכפולות. ההגדרות והמקורות של כל קטגוריה מפורטים בסעיף. ניתוח סטטיסטי של נתונים רשמיים בלבד, לפני ספירת המעטפות הכפולות. אינו סקר, אינו תחזית ואינו מעיד על תוצאות הבחירות. מכריע אינה מביעה עמדה פוליטית ואינה אחראית לנתונים.
ערוצי הטלוויזיה · מדגמים, לא תוצאות
המדגמים מליל הבחירות
אלה המדגמים שפורסמו בערוצי הטלוויזיה עם סגירת הקלפיות. התוצאות האמיתיות של ספירת הקולות מופיעות למעלה.
הסתייגות: מדגם הוא הערכה של מכון סקרים, ולא תוצאות הבחירות. בעבר היו פערים בין המדגמים לתוצאות האמיתיות.
הסתייגות מלאה
מדגם הוא הערכה של מכון סקרים לפי דגימה בקלפיות, ולא תוצאות הבחירות. בעבר היו פערים בין המדגמים לתוצאות האמיתיות. התוצאות הרשמיות מתפרסמות רק על ידי ועדת הבחירות המרכזית. המספרים מובאים כפי שפורסמו בערוצים, עם קישור למקור. הם הועתקו מפרסומי הערוצים וייתכנו בהם טעויות או עיכוב בעדכון; המקור המחייב הוא פרסום הערוץ עצמו. מכריע אינה קשורה לערוצים או למכוני הסקרים, אינה אחראית למדגמים, אינה מביעה שום עמדה פוליטית ואינה ממליצה על דבר. המידע להתרשמות כללית בלבד.
פרסמו מדגם: 6 ערוצים · עדכון אחרון של הנתונים בעמוד: 28/10/2026, 03:15.
מספר המנדטים לכל רשימה לפי המדגם האחרון של כל ערוץ. הרשימות ממוינות לפי הממוצע בין הערוצים. "מתחת לחסימה" פירושו שלפי המדגם הרשימה לא עוברת את אחוז החסימה.
| רשימה | כאן 11כאן | חדשות 1212 | חדשות 1313 | ערוץ 1414 | i24NEWSi24 | ערוץ 1616 | טווח |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 27 | 27 | 27 | 31 | 27 | 25 | 25–31 |
| ישר! | 21 | 21 | 22 | 20 | 20 | 22 | 20–22 |
| ביחד | 13 | 12 | 13 | 11 | 15 | 13 | 11–15 |
| הרשימה המשותפת | 11 | 12 | 11 | 11 | 9 | 11 | 9–12 |
| הדמוקרטים | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 10 | 9–10 |
| ש"ס | 6 | 7 | 6 | 10 | 8 | 7 | 6–10 |
| רע"ם | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 5 | 5–7 |
| יהדות התורה | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6–7 |
| עוצמה יהודית | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6–7 |
| הציונות הדתית - זהות | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 7 | 6–7 |
| ישראל ביתנו | 8 | 7 | 7 | מתחת לחסימה | 5 | 6 | 0–8 |
| המילואימניקים והכלכלית | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה |
| הציבור החרדי | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה |
| עמך ישראל | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה | מתחת לחסימה |
מקרא: כאן 11 (כאן) · חדשות 12 (12) · חדשות 13 (13) · ערוץ 14 (14) · i24NEWS (i24) · ערוץ 16 (16).
כאן 11: עודכן ב-01:39 (מדגם ראשון ב-22:00) · חדשות 12: עודכן ב-02:16 (מדגם ראשון ב-22:00) · חדשות 13: עודכן ב-01:02 (מדגם ראשון ב-22:00) · ערוץ 14: עודכן ב-00:37 (מדגם ראשון ב-22:00).
המספרים לפי ריכוז מדגמי הערוצים באתר כיפה ולפי אתרי הערוצים. עדכונים: 22:43 חדשות 12 (הדמוקרטים 10, ישראל ביתנו 8, לפי N12); 23:14 כאן 11 וחדשות 13 (ביחד 13, הרשימה המשותפת 11); 00:37 ערוץ 14 (הליכוד 31, ישר! 20, ש"ס 10, הרשימה המשותפת 11, ישראל ביתנו מתחת לאחוז החסימה, לפי אתר ערוץ 14); 01:02 חדשות 13 (הליכוד 27, ישר! 22, יהדות התורה 6, לפי הארץ); 01:39 כאן 11 (הליכוד 27, הדמוקרטים 9, עוצמה יהודית 6, לפי אתר כאן חדשות); 02:16 חדשות 12 (הליכוד 27, ישר! 21, הרשימה המשותפת 12, ישראל ביתנו 7, ש"ס 7, הדמוקרטים 9, לפי N12). ערוץ 16 לפי מקור ראשון (22:15); המספר של עוצמה יהודית (7) לא פורט בכתבה וחושב משאר הנתונים שפורסמו בה.
מקורות
המספרים מובאים כפי שפורסמו בערוצים. התוצאות הרשמיות: ועדת הבחירות המרכזית לכנסת.
ועדת הבחירות המרכזית · תוצאות רשמיות
אחוז ההצבעה הסופי בבחירות הקודמות
שש מערכות הבחירות האחרונות, מ-2015 עד 2022.
מידע כללי · ועדת הבחירות המרכזית
שאלות נפוצות
מתי יפורסמו התוצאות הסופיות?
לפי אתר ועדת הבחירות המרכזית, התוצאות הסופיות של הבחירות לכנסת ה-26 יפורסמו ברשומות עד 4 בנובמבר 2026. עד אז התוצאות שמתפרסמות הן תוצאות ביניים של ספירת הקולות, ועשויות להשתנות.
מי ניצח בבחירות 2026?
לפי ספירת הקולות של ועדת הבחירות המרכזית (נכון ל-29/10/2026 19:58), הרשימה שקיבלה הכי הרבה קולות היא הליכוד (20.51% מהקולות הכשרים), עם 27 מנדטים לפי חישוב של מכריע, לא רשמי. אף רשימה לא קיבלה לבדה 61 מנדטים, שהם רוב של חברי הכנסת. בישראל אין מנצח אוטומטי בבחירות: הרשימה הגדולה ביותר אינה בהכרח זו שתרכיב את הממשלה. אחרי פרסום התוצאות הרשמיות (עד 4 בנובמבר 2026), נשיא המדינה מתייעץ עם נציגי כל הסיעות שנבחרו לכנסת, ותוך 7 ימים מטיל על אחד מחברי הכנסת להרכיב ממשלה. לחבר הכנסת יש 28 ימים, ואפשר להאריך עד 14 ימים נוספים. הממשלה מוקמת רק כשהכנסת מביעה בה אמון. מכריע מביאה את הנתונים כפי שפורסמו ואינה מביעה שום עמדה פוליטית.
מה זה מעטפות כפולות, ולמה הן נספרות בסוף?
מעטפות כפולות הן הקולות של מי שהצביע מחוץ לקלפי שבה הוא רשום, בין השאר חיילים, אסירים, מאושפזים, עובדי המדינה בשליחות בחו"ל ואנשי ועדות הקלפי. פתק ההצבעה נכנס למעטפה פנימית, והיא נכנסת למעטפה חיצונית שעליה פרטי הבוחר. לפני שהקולות האלה נספרים, ועדת הבחירות בודקת מול פנקס הבוחרים שכל בוחר הצביע פעם אחת בלבד, ולכן הם נספרים בימים שאחרי יום הבחירות.
כמה מעטפות כפולות יש?
בבחירות 2022 (לכנסת ה-25) היו 462,807 מעטפות כפולות, לפי ועדת הבחירות המרכזית. המספר בבחירות לכנסת ה-26 יתפרסם כשתסתיים הספירה שלהן, וועדת הבחירות צפויה לפרסם את התוצאות הסופיות עד 4 בנובמבר 2026.
מה זה ממשלת מיעוט?
ממשלה שיש לה תמיכה של פחות מ-61 חברי כנסת. היא יכולה לקום, כי האמון בממשלה נקבע ברוב של חברי הכנסת שמצביעים, ולא ברוב של כל 120. בפועל היא תלויה בחברי כנסת מחוץ לקואליציה שתומכים בה או נמנעים בהצבעות.
מי ראש הממשלה עד שתקום ממשלה חדשה?
הממשלה היוצאת ממשיכה לכהן עד שהממשלה החדשה מקבלת את אמון הכנסת, וראש הממשלה הוא בנימין נתניהו. מי יעמוד בראש הממשלה הבאה ייקבע בהליך הרכבת הממשלה, אחרי פרסום התוצאות הרשמיות.
מה אחוז ההצבעה בבחירות 2026?
לפי הדיווח האחרון של ועדת הבחירות המרכזית ביום הבחירות, בקלפיות הרגילות הצביעו 5,695,682 מתוך 7,331,981 בעלי זכות בחירה, כלומר 77.7 אחוזים. הנתון הזה אינו כולל את המעטפות הכפולות (חיילים, אסירים, מאושפזים ועוד), שנספרות בימים שאחרי יום הבחירות. אחוז ההצבעה הסופי יפורסם על ידי ועדת הבחירות המרכזית עם התוצאות הסופיות, עד 4 בנובמבר 2026, והוא יכלול גם את המעטפות הכפולות.
מה אחוז החסימה?
3.25% מהקולות הכשרים. רשימה שקיבלה פחות מזה אינה נכנסת לכנסת, והקולות שלה אינם משתתפים בחלוקת המנדטים.
איך מחשבים מנדטים?
בקצרה: לוקחים את הקולות הכשרים של הרשימות שעברו את אחוז החסימה ומחלקים ב-120, וכך מתקבל מספר הקולות למנדט. כל רשימה מקבלת מנדט על כל מכסה שלמה של קולות, והמנדטים שנשארים מחולקים לפי שיטת באדר-עופר, שמתחשבת גם בהסכמי עודפים בין רשימות. החלוקה הרשמית נקבעת רק על ידי ועדת הבחירות המרכזית, אחרי ספירת כל הקולות.
מאיפה הנתונים?
תוצאות הספירה, אחוזי ההצבעה והמפה: ועדת הבחירות המרכזית לכנסת. המדגמים: ערוצי הטלוויזיה, עם קישור לכל מקור. הסטטיסטיקות והניתוח לפי יישוב: חישוב של מכריע מתוך הנתונים הרשמיים. מכריע מביאה את הנתונים כפי שפורסמו, אינה אחראית להם ואינה מביעה שום עמדה פוליטית.
מה רואים במפה?
שתי מפות. הראשונה היא עיבוד של מכריע לנתונים הרשמיים: בכל יישוב, הרשימה שקיבלה בו הכי הרבה קולות כשרים עד עכשיו, בצבע של הרשימה. גודל העיגול לפי מספר הקולות, ועוצמת הצבע לפי אחוז הרשימה המובילה. אפשר גם לבחור רשימה אחת ולראות את האחוז שלה בכל יישוב. השנייה היא מפת אחוזי ההצבעה של ועדת הבחירות המרכזית: ארצי, לפי יישוב ולפי שכונה. אפשר להגדיל, לגרור ולחפש יישוב ברשימה.
למה החלוקה לשכונות במפה לא מדויקת?
ועדת הבחירות מחלקת לשכונות לפי מיקום הקלפי, ולא לפי מקום המגורים של הבוחרים.
להרחבה: מה זה מעטפות כפולות, מי מצביע בהן ומתי הן נספרות.
רשימות המפלגות לכנסת ה-26: מי נכנס
הסקירה של מכריע
הבחירות נגמרות, שוק הנדל"ן ממשיך.
רוצים לדעת מה קובעים השמאים המכריעים? הסקירה של מכריע, מערכת מידע לאנשי הנדל"ן: פעמיים בשבוע במייל, בראשון וברביעי. שאלה אחת עם מספר מהחלטות השמאים המכריעים, עם מקור. בלי חשבון ובלי סיסמה.
מקורות ומידע
מקורות: מפת אחוזי ההצבעה, ועדת הבחירות המרכזית · ועדת הבחירות: אחוז ההצבעה המצטבר לפי שעות · ועדת הבחירות: אחוזי הצבעה בבחירות קודמות · נתון 10:00 היום, כפי שדווח במעריב · נתון 12:00 היום, כפי שדווח ב-TheMarker · נתון 14:00 היום, כפי שדווח ב-ynet · נתון 14:00 ומספר המצביעים, כפי שדווח בישראל היום · נתון 16:00 היום, כפי שדווח ב-N12 · N12: שיעור ההצבעה בשעה 18:00 · N12: שיעור ההצבעה הסופי
נתוני אחוזי ההצבעה עודכנו לאחרונה: 28/10/2026, 01:33
מכריע: מערכת מידע לאנשי הנדל"ן. הכרעות של שמאים מכריעים, השגות על שומות רמ"י ומכרזי רמ"י לפי יישוב. למכרזי רמ"י · להיטל השבחה לפי ועדה · לחיפוש במאגר
הסקירה של מכריע
הבחירות נגמרות, שוק הנדל"ן ממשיך.הסקירה של מכריע, פעמיים בשבוע במייל
רוצים לדעת מה קובעים השמאים המכריעים? הסקירה של מכריע, מערכת מידע לאנשי הנדל"ן: פעמיים בשבוע במייל, בראשון וברביעי. שאלה אחת עם מספר מהחלטות השמאים המכריעים, עם מקור. בלי חשבון ובלי סיסמה.